تماس با ما ۷۷۷۰۶۰۶۵ | ۷۷۷۰۵۵۳۵ - ۰۲۱ register-icon ثبت نام کنید job-icon فرصت شغلی

اساتید

آموزشگاه موسیقی آزاده
هیلا فیض پور
تخصص :
ساز مدرس : تار

فعالیت موسیقیایی

هیلافیض پور متولد ١٣٦٠ از ٩ سالگی با یادگیری پیانو با دنیای موسیقی آشنا شد . از ١١ سالگی تحصیلات خود را به صورت آکادمیک در هنرستان موسیقی دختران آغاز کرد و با دریافت کارشناسی ارشد نوازندگی موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر، به تحصیلات خود پایان داد . وی ازهمان ابتدای تحصیل ، ساز سنتی ایرانی " تار" را به عنوان ساز تخصصی انتخاب کرد و نوازندگی پیانو را به عنوان ساز دوم در هنرستان موسیقی دنبال کرد . درطی این سالها زیرنظر اساتیدی چون هوشنگ ظریف ، داریوش پیرنیاکان ، محسن نفر، مهرداد دلنوازی ، مسعود شعاری و محمدرضا ابراهیمی به نوازندگی تار پرداخته و نوازندگی پیانو را تحت نظر اساتیدی چون فرناز احدی و عاطفه سپهریان ادامه داده است . 

بیشینه ی حرفه ای

وی در سال ١٣٧٤ و ١٣٧٥ موفق به کسب مقام دوم و سوم در بخش رقابتی جشنواره موسیقی فجردرنوازندگی ساز تخصصی خود درایران شد . در طی این سالها با گروه های موسیقی متعددی از جمله " ارکسترموسیقی ملی ایران" و " ارکستر مهرنوازان" به رهبری استاد فرهادفخرالدینی ، "خنیاگران مهر" به آهنگسازی بهزاد عبدی ، " شهنوا " ، " دلنوازی" ، "ارکستربانوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران " ، "مهرنوا " ، " آوای مهربانی " ، " تال" ، " نغمه" ، "پریشاد" ، " هارمونیکا " ، " آوای صحرا " و ..... همکاری داشته است که حاصل این همکاریها اجرای کنسرت در ایران و کشورهایی چون ژاپن ، انگلستان ، یونان ، اکراین ، بلغارستان ، تاتارستان ، بلاروس ، کویت ، رومانی ، مالزی ، قبرس ، ارمنستان و .... بوده است . از فعالیتهای حرفه ای او می توان به نوازندگی درآلبومهای "بهارغم انگیز" ، "به یاد کاروان" ، "راز خیام" ، " اشک و لبخند" ، موسیقی متن فیلم "جعبه موسیقی" ، موسیقی متن فیلم "دایره زنگی" ، سرود ای ایران جشن خانه سینما و تدریس در هنرستان موسیقی دختران ، آموزشگاههای موسیقی تهران ، دانشگاه الزهرا و اجرای کنسرتهای موسیقی اشاره کرد .

دسترسی

کلاس های آموزشی

کلاس های آموزشی آزاده

پیانو، آواز کلاسیک و پاپ و سلفژ

گیتار پاپ، کلاسیک، فلامنکو، بیس

ویولن

دیدگاه های شما

آموزشگاه موسیقی آزاده

من فکر می کنم یک سیستم علاوه بر تخصص در ارائه دانش (هنری یا فنی) می بایست هنر ازتباط برقرار کردن با مخاطب و تعامل را به درستی دارا باشد قطعا اینها مکمل هم هستند . این آموزشگاه دارای این ویژگیها است

من در آموزشگاه احساس بسیار خوبی به اساتید دارم . بسیار منظم و جدی هستند و یادگیری هنرجو واقعا برای اساتید مهم است .

مجله هنری

آموزشگاه موسیقی آزاده

موسیقی خیابانی

جسی کوک کیست؟

دستگاههای هفتگانه موسیقی ایرانی