تماس با ما ۷۷۷۰۶۰۶۵ | ۷۷۷۰۵۵۳۵ - ۰۲۱ register-icon ثبت نام کنید job-icon فرصت شغلی

اساتید

آموزشگاه موسیقی آزاده
آزاده بهنام پور
تخصص : آهنگ سازی، پیانو، هارپ
ساز مدرس : هارپ (چنگ)

فعالیت موسیقیایی

آزاده بهنام پور متولد١٣٥٧ مدرس پيانو ،هارپ ،آواز ايراني و آهنگسازي. فراگیری پیانو را از کودکی آغاز کرد و نزد اساتیدی همچون پرویز مسرور، شهرزاد سوداگر ،میترا دبیریان ،شهره قاجار و هومن دهلوی موسیقی را ادامه داد. ساز سه تار را نزد مهربانو توفیق فراگرفت و سال ٧٥ در مقطع کارشناسی به دانشگاه هنر تهران وارد شد. و در همان دانشگاه در رشته آهنگ سازی ایرانی و جهانی در مقطع كارشناسي ارشد به تحصیل ادامه داد. او در محضر اساتیدی همچون احمد پژمان، حسین دهلوی، شریف لطفی، طالب خان شهیدی از تاجیکستان ، خیام میرزازاده از باکو و لسا دیچکو از اوکراین پرورش یافت. 

بیشینه ی حرفه ای

از آهنگ های معروف او می توان به قطعات زیر اشاره کرد: فانتزی طاووس سفید برای ارکستر سمفونیک ؛ قطعه Mystical Sound (اجرا در دانشگاه هال انگلیس) ؛ دوئت برای ویلنسل و پیانو؛ (برنده ي جايزه ي نفر اول مسابقه ي آهنگسازي در اولين فستيوال دانشگاه هنر )تریو برای ویلنسل کلارینت و پیانو؛ تم و واریاسیون برای پیانو؛ مجموعه دوئت های پیانو و آواز: هزاره دوم آهوی کوهی، برگ بی درخت ،رومنس گذراندن دوره ي آواز سنتي ايراني تحت نظر خانم افسانه رثائي از دیگر سوابق حرفه ای: اجراهای متعدد در دانشگاه هنر، گروه کر فرهنگسرای نیاوران و بهمن و تالار فارابی تاسیس آموزشگاه موسیقی آزاده تدریس موسیقی از سال ٧٩ و مدرس پيانو در دانشگاه علمي كاربردي تهران از ديگر فعاليت هاي او فراگیری ساز هارپ(چنگ) نزد خانم فتانه شاهین و آموزش اين ساز ميباشد.

دسترسی

کلاس های آموزشی

کلاس های آموزشی آزاده

پیانو، آواز کلاسیک و پاپ و سلفژ

گیتار پاپ، کلاسیک، فلامنکو، بیس

ویولن

دیدگاه های شما

آموزشگاه موسیقی آزاده

من فکر می کنم یک سیستم علاوه بر تخصص در ارائه دانش (هنری یا فنی) می بایست هنر ازتباط برقرار کردن با مخاطب و تعامل را به درستی دارا باشد قطعا اینها مکمل هم هستند . این آموزشگاه دارای این ویژگیها است

من در آموزشگاه احساس بسیار خوبی به اساتید دارم . بسیار منظم و جدی هستند و یادگیری هنرجو واقعا برای اساتید مهم است .

مجله هنری

آموزشگاه موسیقی آزاده

موسیقی خیابانی

جسی کوک کیست؟

دستگاههای هفتگانه موسیقی ایرانی