تماس با ما ۷۷۷۰۶۰۶۵ | ۷۷۷۰۵۵۳۵ - ۰۲۱ register-icon ثبت نام کنید job-icon فرصت شغلی

اساتید

آموزشگاه موسیقی آزاده
آزاده بهنام پور
تخصص : آهنگ سازی، پیانو، هارپ
ساز مدرس : هارپ (چنگ)

فعالیت موسیقیایی

آزاده بهنام پور متولد١٣٥٧ مدرس پيانو ،هارپ ،آواز ايراني و آهنگسازي. فراگیری پیانو را از کودکی آغاز کرد و نزد اساتیدی همچون پرویز مسرور، شهرزاد سوداگر ،میترا دبیریان ،شهره قاجار و هومن دهلوی موسیقی را ادامه داد. ساز سه تار را نزد مهربانو توفیق فراگرفت و سال ٧٥ در مقطع کارشناسی به دانشگاه هنر تهران وارد شد. و در همان دانشگاه در رشته آهنگ سازی ایرانی و جهانی در مقطع كارشناسي ارشد به تحصیل ادامه داد. او در محضر اساتیدی همچون احمد پژمان، حسین دهلوی، شریف لطفی، طالب خان شهیدی از تاجیکستان ، خیام میرزازاده از باکو و لسا دیچکو از اوکراین پرورش یافت. 

بیشینه ی حرفه ای

از آهنگ های معروف او می توان به قطعات زیر اشاره کرد: فانتزی طاووس سفید برای ارکستر سمفونیک ؛ قطعه Mystical Sound (اجرا در دانشگاه هال انگلیس) ؛ دوئت برای ویلنسل و پیانو؛ (برنده ي جايزه ي نفر اول مسابقه ي آهنگسازي در اولين فستيوال دانشگاه هنر )تریو برای ویلنسل کلارینت و پیانو؛ تم و واریاسیون برای پیانو؛ مجموعه دوئت های پیانو و آواز: هزاره دوم آهوی کوهی، برگ بی درخت ،رومنس گذراندن دوره ي آواز سنتي ايراني تحت نظر خانم افسانه رثائي از دیگر سوابق حرفه ای: اجراهای متعدد در دانشگاه هنر، گروه کر فرهنگسرای نیاوران و بهمن و تالار فارابی تاسیس آموزشگاه موسیقی آزاده تدریس موسیقی از سال ٧٩ و مدرس پيانو در دانشگاه علمي كاربردي تهران از ديگر فعاليت هاي او فراگیری ساز هارپ(چنگ) نزد خانم فتانه شاهین و آموزش اين ساز ميباشد.

دسترسی

کلاس های آموزشی

کلاس های آموزشی آزاده

پیانو، آواز کلاسیک و پاپ و سلفژ

گیتار پاپ، کلاسیک، فلامنکو، بیس

ویولن

دیدگاه های شما

آموزشگاه موسیقی آزاده

سلام . خواستم بگم که اسم بزرگ یک آموزشگاه هیچگاه دلیل بر خوب بودن اون آموزشگاه نیست ولی آموزشگاه آزاده هم اسم بزرگی داره و هم روش موثری در آموزش

من که همه پرسنل اینجا رو دوست دارم خیلی مهربونند

اساتید مجرب و دلسوز و مدیریت فهیم موجب شده این آموزشگاه بزرگترین در شرق تهران باشد .

مجله هنری

آموزشگاه موسیقی آزاده

هزینه کلاس‌ها را کاهش دادیم

وقفه در کلاس‌ موسیقی

لباسی از جنس صدا