تماس با ما ۷۷۷۰۶۰۶۵ | ۷۷۷۰۵۵۳۵ - ۰۲۱ register-icon ثبت نام کنید job-icon فرصت شغلی

اطلاعات عمومی

وقفه در کلاس‌ موسیقی ۱۳۹۹/۰۲/۱۱
نیکی آتش فراز مدرس تنبک و سه تار:
 
شرایط زمانی برگزاری کلاس‌های شما در این مدت چگونه بود؟ آیا هزینه کمتری برای برگزاری کلاس‌ آنلاین دریافت می‌کنید؟
هزینه کلاس را در این شرایط کاهش دادیم تا هنرجویان ریزش پیدا نکند و با پیشنهاد امکان برگزاری کلاس با قیمتی پایینتر به ادامه روند آموزش تشویق و ترغیب شوند. در واقع هزینه اینترنت هنرجو از شهریه کلاس کم شد. این شرایط با تمام ضررهایش دو طرفه است. البته بعضی این کار را نکردند. کلاس خصوصی آنلاین در واقع تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و حتی انرژی و زمان بیشتری را می‌طلبد. در ضمن توقف برگزاری کلاس‌ها در این مدت می‌توانست تلاش‌های گذشته هنرجو و خانواده‌اش و معلم را هدر دهد. سعی کردم در این شرایط تا حد ممکن از توقف برگزاری کلاس‌ها جلوگیری کنم و حتی چند هنرجوی جدید هم داشتم.
 
من به شخصه برای برگزاری کلاس‌های آنلاین انرژی بیشتری صرف می‌کنم و زمان کلاسم را هم بیشتر کردم. البته مشکلات اینترنت که از طرف هنرجویان هم هست که مقداری از زمان کلاس را می‌گیرد که این هم به طولانی تر شدن کلاس منجر می‌شود.
 
آیا از خروجی کلاس‌ها رضایت دارید؟
بله بچه‌ها در طول هفته تمرین‌هایشان را با من چک می‌کنند که در کلاس حضوری اینطور نبود. البته بخشی از موفقیت امروز بچه ها به دلیل این است که هنرجویان را طوری را بار آوردم که اول خودشان با تمرین به دنیال جواب سوالشان بگردند و بعد از من سوال کنند.
 
آیا بعد از این شرایط مجددا کلاس آنلاین برگزار می‌کنید؟
بله احتمال دارد زمان‌هایی این کار را برای کلاس جبرانی انجام دهم.
 
در ضمن کلاس‌های اینترنتی به دو صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شوند. کلاس مجازی به گونه‌ای است که معلم درس هر جلسه را ضبط می‌کند و برای هنرجو می‌فرستد و کلاس آنلاین به صورت همزمان معلم و شاگرد و تماس تصویری برگزار می‌شود.
پایگاه خبری هنر ام‌روز

دسترسی

کلاس های آموزشی

کلاس های آموزشی آزاده

پیانو، آواز کلاسیک و پاپ و سلفژ

گیتار پاپ، کلاسیک، فلامنکو، بیس

ویولن

دیدگاه های شما

آموزشگاه موسیقی آزاده

سلام . خواستم بگم که اسم بزرگ یک آموزشگاه هیچگاه دلیل بر خوب بودن اون آموزشگاه نیست ولی آموزشگاه آزاده هم اسم بزرگی داره و هم روش موثری در آموزش

من که همه پرسنل اینجا رو دوست دارم خیلی مهربونند

اساتید مجرب و دلسوز و مدیریت فهیم موجب شده این آموزشگاه بزرگترین در شرق تهران باشد .

مجله هنری

آموزشگاه موسیقی آزاده

هزینه کلاس‌ها را کاهش دادیم

وقفه در کلاس‌ موسیقی

لباسی از جنس صدا